Замовлення фунгіцидів: вибір і ефективність різних препаратів

Замовлення фунгіцидів: вибір і ефективність різних препаратів

Аграрії, які займаються вирощуванням культурних рослин, часто зіштовхуються з проблемами хвороб. Це значно знижує якість вирощеного зерна та в рази скорочує врожай. Для надійного захисту використовуються спеціальні засоби, однак, щоб вони не зашкодили, потрібно знати технологію та підбирати тільки сертифіковані продукти. Дієвими вважаються сучасні фунгіциди, замовити котрі можна на сайті магазину «Гровекс». В каталозі представлені популярні товари, які демонструють максимальну ефективність.

Чому варто замовити фунгіциди

В аграрному секторі сьогодні застосовуються гібриди як посівний матеріал. Вони стійкі до багатьох захворювань, але повністю вберегти їх не вдається. Саме тому на різних етапах вегетації беруться спеціальні препарати для боротьби з поширеними хворобами. 

Фунгіциди сьогодні є результативними продуктами широкого спектра дії. Використовуються для зернових, колосових та бобових культур. Дозволяють максимально знищити збудники на моменті розвитку та вберегти врожай. Аграрії беруть їх для лікування уже хворих рослин, а також для зерна з профілактичною ціллю.

Фунгіциди стають в нагоді в таких випадках:

  • обробка насіння перед посадкою;

  • обприскування ґрунту;

  • скроплення рослин на різних етапах вегетації;

  • обробка зерна в сховищах та елеваторах.

Головна перевага в тому, що фунгіциди є універсальними ліками, одного продукту достатньо для всіх видів заходів. Застосування такого захисту допомагає зберегти врожай на 80%.

Як замовити фунгіциди

Якісні та оригінальні фунгіциди зручно замовляти в інтернеті. На сайті компанії «Гровекс» пропонуються в широкому асортименті препарати, які розраховані на різні культурні рослини. При виникненні запитань слід звернутися за консультацією до менеджерів. 

Перед покупкою варто оцінити такі критерії:

  • для якого виду рослин потрібний фунгіцид, або він універсальний;

  • дозування на гектар при обробітку землі та на кілограм при процедурах з зерном;

  • системний чи контактний тип;

  • на які хвороби діють;

  • умови використання.

Важливим моментом вважається склад фунгіциду. Є хімічні засоби: вони створені на основі важких сполук міді, сірки, ртуті та інших речовин. Досить результативні, однак, необхідно пам’ятати про сумісність з іншими препаратами, якщо такі застосовуються. Біологічні продукти містять мікроорганізми, які діють безпосередньо на патогенну флору. Дозволяється використовувати в комплексі з пестицидами. Подібні фунгіциди мають короткий термін зберігання.

Замовити потрібні фунгіциди пропонується на сайті «Гровекс» за доступною ціною. В каталозі кожен знайде популярні марки. Є можливість закупити велику партію за оптовою вартістю. Доставка організується по всіх регіонах Україні.