Даний захід організованого спільно Film Industry Association of Ukraine та Благодійний фонд Ігоря Янковського і за підтримки ДержКіно України.

До участі у тренінгу запрошуються кіновиробники, продюсери, дистрибутори, директори кінотеатрів, маркетологи. Головна мета тренінгу – це поглиблення знань учасників про міжнародний маркетинг, продаж, дистрибуцію та використання інноваційних стратегій маркетингу, створення та просування аудиторії.

EAVE (Європейський Аудіовізуальний Бізнес) є провідною організацією в галузі підготовки, розвитку та організації мережі для кіновиробників у Європі. Тренінг з маркетингу та дистрибуції кіно є однієї з передових навчальних програм інституції. У ньому об’єднаний значний досвід, який EAVE має на міжнародному ринку та налагодженні мереж з індивідуальним підходом для індустрії в Україні.

Унікальний метод проведення тренінгів, що розроблений компанією ще у 1988 році, поєднує в собі підготовку, розвиток, створення мережі та знаходження реальних можливостей для бізнесу. Він передбачає професійний розвиток учасників, шляхом розробки реальних кінопроектів та підключення виробників до міжнародного ринку. Основні цілі такої підготовки – забезпечити розвиток професійних можливостей регіону та залучати виробників з різних регіонів світу до спільного кіновиробництва. Унікальна міжнародна мережа EAVE нараховує близько 2000 виробників та ключових представників кіноіндустрії (спонсорів, торговельних агентів, дистрибуторів тощо).

Теми тренінгу:
• маркетинг b2b та b2c
• маркетинг онлайн
• робота з фестивалями та публічністю
• робота з агентами продажу
• вибір між класичними та альтернативними методами дистрибуції

Експерти:
Гудрун Бурі (PR Factory, Бельгія)
Віргінія Девеза (Alpha Violet, Франція)
Джоанна Солецька (Alhapanda, Польща)
Альваро Вега (Doblesentido, Іспанія)

Четвер - Жовтень 05, 2017