Café L'étage

Київ, вул Шота Руставелі 16а

Café L'étage

Назва нашого ресторану Café L’étage відображає основне покликання – у дружній невимушеній атмосфері, на просторі цілого поверху, запропонувати смачні страви та напої (різні кухні світу), адаптовані до українських смаків.  Наше меню створене так, щоб гості завжди могли спробувати щось нове або просто насолодитись улюбленою класикою у одній і тій же категорії.

Ми любимо кулінарні експерименти, відкритість до сприйняття всього нового, тих, хто цінує свій час і нові враження. Бізнес-ланчі, жива музика у вихідні, затишний інтер’єр старовинної оранжереї, повноцінний бар та приємна музика впродовж дня  – все це доповнює основне меню та створює цілісну атмосферу Café L’étage.

Крім щоденного формату роботи ресторану на 150 місць у наших 2-х залах часто проводять бізнес-сніданки, корпоративи, зустрічі, тренінги, весілля – як самостійно так і у комплексі з приміщенням Bel étage, що знаходиться на поверх вище.

Вже більше двох років ми з радістю зустрічаємо нових і тисячі постійних гостей, що користуються нашим мобільним додатком, а якщо ви ще у нас не були – обов’язково завітайте на вул. Руставелі, 16а в ресторан Café L’étage у Києві.

Вишуканий дизайн

Розташування в центрі міста

Авторські коктейлі

Вечірки щовікенду

Оновлення меню щосезона

Обідня пропозиція вигідна 120-140 грн

СХЕМА ЗАЛУ

Мобільний

додаток

L’étage

Накопичуйте бали при кожному відвіданні
ресторану та отримуйте бонусні страви

Медіа

3D-ТУР

Контакти

АДРЕСА

Київ, вул. Шота Руставелі, 16а

(Вхід з вулиці Рогнідинської)

Найближчі станції метро: Палац спорту, Площа Льва Толстого.

Оренда залів та організація подій:


Надіслати повідомлення / Отправить сообщение / Send message