У Києві самому розпалі сезон корпоративів та щорічних зустрічей великих і маленьких організацій, і для тих, хто вирішив займатися їх організацією самостійно, ми вирішили зробити серію невеликих заміток з актуальними і дуже практичними питаннями підготовки подій.
Кращі банкетні зали Києва відразу нададуть вам оптимальні схеми розсаджування гостей
Організація банкету вимагає прийняття багатьох рішень. Як орендувати банкетний зал в Києві недорого ми розглянемо в іншому пості. Уявімо, що ви вже орендували, наприклад, ресторан в центрі столиці Café L’étage . Одним з найбільш важливих є вибір відповідного типу столу в залежності від цілей вашого банкету.
Круглий стіл для організації банкетів
Круглий стіл є найбільш поширеним в банкетних залах, оскільки всі гості підтримують зоровий контакт і можуть вільно спілкуватися під час їжі.
Це стіл інтеграції, оскільки ієрархічні відмінності між гостями не зазначені місцем за столом. Варто використовувати столи місткістю від шести до дванадцяти або тринадцяти гостей. Більше незручно, тому що здатність до взаємодії втрачається.
Квадратний банкетний стіл
Квадратний стіл вирізняється своєю естетикою, хоча він широко не використовується в банкетах. Основна причина полягає в тому, що він змушує розміщувати парну кількість гостей і не дуже універсальний, на відміну від круглого. Найзручніший квадратний стіл може комфортно розмістити чотири, шість або вісім гостей, не більше того.
Квадратний стіл не виділяє ієрархічний розподіл гостей, тому він не дуже підходить для інституціональних або протокольних подій
Прямокутний стіл: банкет в ресторані
Прямокутний стіл найбільш часто використовується в разі потреби використання одного столу. Він займає менше, ніж круглий і квадратний для такої ж кількості гостей, тому рекомендується для великих весіль і, перш за все, в невеликих приміщеннях, наприклад, якщо зняти в оренду кафе в Києві. Залежно від розміру можна розмістити до 20- 30 чоловік.
Також цей тип столу широко використовується і в офіційних прийомах, тому що він чітко знаменує того, хто очолює подія, будь то англійський варіант (головне місце в торці) або французький (глава по центру, гості з боків).
Овальний стіл в банкетному залі
Овальний стіл працює так само, як і прямокутний, але він не дуже поширений в закладах громадського харчування, тому що він не дозволяє додавати до нього інші столи.
Також не підходить для дуже формальних випадків. Якщо його розмір великий, то відбувається те ж саме, що і в прямокутнику: ви не можете мати єдиний розмову всіх гостей з-за відстані між ними.
Вибір завжди за вами, ми тільки закликаємо пам’ятати, що він повинен відповідати цілям, поставленим для Вашого заходу.
Вівторок - Листопад 28, 2017