Café L’étage

РЕСТОРАН

Назва нашого ресторану Café L’étage відображає основне покликання – у дружній невимушеній атмосфері, на просторі цілого поверху, запропонувати смачні страви та напої (різні кухні світу), адаптовані до українських смаків.  Наше меню створене так, щоб гості завжди могли спробувати щось нове або просто насолодитись улюбленою класикою у одній і тій же категорії.

Ми любимо кулінарні експерименти, відкритість до сприйняття всього нового, тих, хто цінує свій час і нові враження. Бізнес-ланчі, жива музика у вихідні, затишний інтер’єр старовинної оранжереї, повноцінний бар та приємна музика впродовж дня  – все це доповнює основне меню та створює цілісну атмосферу Café L’étage.

Крім щоденного формату роботи ресторану на 150 місць у наших 2-х залах часто проводять бізнес-сніданки, корпоративи, зустрічі, тренінги, весілля – як самостійно так і у комплексі з приміщенням Bel étage, що знаходиться на поверх вище.

Вже більше двох років ми з радістю зустрічаємо нових і тисячі постійних гостей, що користуються нашим мобільним додатком, а якщо ви ще у нас не були – обов’язково завітайте на вул. Руставелі, 16а в ресторан Café L’étage у Києві.

Відвідати ресторан

Bel étage

EVENT CLUB

Bel étage, що в архітектурі бароко і класицизму значить найкращий і найбільший зал будинку, призначений для різноманітних подій, пропонує і вам скористатися можливістю запросити до 1000 ваших гостей у дворівневий зал у центрі столиці по вул. Руставелі, 16а.

Оренда зали для проведення концерту, презентації, конференції, тренінгу чи святкового корпоративу – все це можливо в event club Bel étage. Вже встановлено чудове звукове обладнання L-Acoustic, базовий комплект концертного світлового обладнання, наявні меблі на балконі та в основному залі забезпечать будь-які варіанти розсадки гостей.

Який же захід без напоїв і їжі? У клубі три повноцінних бари, а кухня працює в режимі відповідно до формату заходу – коротке меню і швидка подача на концерті, вишуканий банкет на урочистих  подіях, фуршет до 500 гостей або взагалі обслуговування на виїзді. У клубі Bel étage зручно має бути всім: професійні гримерні кімнати та сценічне обладнання для тих хто виступає; широкі можливості декорування залу та професійна технічна команда для організаторів; потужна система кондиціювання, окрема кімната для паління, три гардероби та власна служба охорони – для комфорту і безпеки гостей. Залишається одне – зателефонувати нашому менеджеру з організації подій і встигнути забронювати найкращу дату.

Дізнатися більше

Події

Майбутні

Минулі

3D-ТУР

Контакти

Адреса

Київ, вул. Шота Руставелі, 16а

(Вхід з вулиці Рогнідинської)

Найближчі станції метро: Палац спорту, Площа Льва Толстого.

Оренда залів та організація подій


Ми у соціальних мережах

Youtube

Twitter

Instagram

TripAdvisor

Foursquare

Facebook ресторан

Facebook Оренда і події в клубі

Надіслати повідомлення / Отправить сообщение / Send message